Facebook
Gwarek Gazeta

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

„Gwarek Zawierciański” jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Gazeta ukazuje się regularnie pod koniec każdego miesiąca na terenie powiatu zawierciańskiego i jest kolportowana do wszystkich firm, sklepów oraz wszelkich instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie powiatu zawierciańskiego.

Nakład, w liczbie 20 000 darmowych egzemplarzy i zasięg, który obejmuję takie miasta i gminy jak:

Biskupice, Chruszczobród, Ciągowice, Dzibice, Dzwono-Sierbowice, Dzwonowice, Fugasówka, Grabiec, Irządze, Kiełkowice, Kleszczowa, Kostkowice, Kroczyce, Lgota Murowana, Łazy, Niegowonice, Ogrodzieniec, Parkoszowice, Pilica, Podlesice, Podzamcze, Poręba, Pradło, Rokitno Szlacheckie, Rudniki, Sławniów, Siedliszowice, Sierbowice, Smoleń, Sokolniki, Szczekociny, Szypowice, Turza, Udórz, Włodowice, Zawada Pilicka, Zawadka, Zawiercie, Zarzecze, Złożeniec, Żarnowiec jest niewątpliwie największy w powiecie.

Nasz nakład i zasięg nie jest tylko pustą deklaracją, o czym z pewnością przekonają się Państwo zamieszczając reklamę w naszej gazecie. Solidny kolportaż, darmowy projekt graficzny oraz treść i forma publikacji, to nasze największe atuty. W gazecie są zamieszczane aktualne wiadomości z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, ogłoszenia instytucji publicznych, kącik: prawny, podróżniczy, kulinarny, felietony, kronika policyjna oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców. Różnorodność tematyczna ma na celu trafić do szerokiego grona odbiorcy, a w efekcie ma przełożyć się na skuteczność Państwa reklamy.

Czyni to z nas lidera pod względem dostępności, jakości oraz popularności w branży lokalnych gazet.

Nasza działalność ma już pewną tradycję. Już od 12 lat wydajemy "Gwarka Olkuskiego", gazetę ukazującą się na terenie powiatu olkuskiego, która swym zasięgiem obejmuje miasta i gminy: Bukowno, Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż i Wolbrom. Również ściśle współpracujemy z "Gwarkiem Małopolskim", gazetą ukazującą się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów.

Pisma te cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników zatem mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność podczas pracy nad naszym wspólnym sukcesem. Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy także do nadsyłania artykułów i ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka” Mamy nadzieję, że Gwarek Zawierciański spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Copyright © 2016 Gwarek Zawierciański | All Rights Reserved