Facebook
Gwarek Gazeta

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

„Gwarek Zawierciański” jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Gazeta ukazuje się regularnie pod koniec każdego miesiąca i jest kolportowana do wszystkich firm, sklepów oraz wszelkich instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie całego powiatu zawierciańskiego.

Nakład, w liczbie 18 000 tysięcy darmowych egzemplarzy i zasięg, który obejmuję takie miasta i gminy jak:

Biskupice, Chruszczobród, Ciągowice, Dzibice, Dzwono-Sierbowice, Dzwonowice, Fugasówka, Grabiec, Irządze, Kiełkowice, Kleszczowa, Kostkowice, Kroczyce, Lgota Murowana, Łazy, Małoszyce, Niegowonice, Ogrodzieniec, Parkoszowice, Pilica, Podlesice, Podzamcze, Poręba, Pradło, Rokitno Szlacheckie, Rudniki, Sławniów, Siedliszowice, Sierbowice, Smoleń, Sokolniki, Szczekociny, Szypowice, Turza, Udórz, Włodowice, Zawada Pilicka, Zawadka, Zawiercie, Zarzecze, Złożeniec, Żarnowiec jest niewątpliwie największy w powiecie!

Nasz nakład i zasięg nie jest tylko pustą deklaracją, o czym z pewnością przekonają się Państwo zamieszczając reklamę w naszej gazecie. Solidny i przemyślany kolportaż, nowoczesny i kolorowy projekt graficzny oraz treść i forma publikacji, to nasze największe atuty. W gazecie zamieszczane są aktualne wiadomości z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, ogłoszenia instytucji publicznych, organizacji non-profit, kącik: kulinarny, psychologiczny, felietony, kronika policyjna, dyżury aptek, krzyżówki z konkursami oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców.

Tak duża różnorodność tematyczna ma na celu trafienie do, jak najszerszego grona odbiorców, co czyni z nas lidera pod względem dostępności, jakości oraz popularności w branży lokalnych gazet.

Nasza działalność ma już pewną tradycję. Już od 17 lat wydajemy "Gwarka Olkuskiego", gazetę ukazującą się na terenie całego powiatu olkuskiego, która swym zasięgiem obejmuje miasta i gminy: Bukowno, Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż i Wolbrom oraz ściśle współpracujemy z gazetę "Gwarek Małopolski" ukazującą się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów.

Pisma te cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników zatem mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność podczas pracy nad naszym wspólnym sukcesem.

Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, zachęcamy także do nadsyłania artykułów oraz ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka”, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, mamy nadzieję, że Gwarek Zawierciański spełni Państwa oczekiwania.