Gwarek Gazeta

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

„Gwarek Zawierciański” jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, ukazującą się raz w miesiącu na terenie Powiatu Zawierciańskiego, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam. Naszym celem jest stworzenie gazety, która na tym terenie, będzie przodować pod względem dostępności i jakości. Nakład, w liczbie 20 tysięcy egzemplarzy i zasięg, który obejmuję takie miasta i gminy jak: Biskupice, Chruszczobród, Ciągowice, Dzibice, Dzwono-Sierbowice, Dzwonowice, Fugasówka, Irządze, Kiełkowice, Kostkowice, Kroczyce, Lgota Murowana, Łazy, Niegowonice, Ogrodzieniec, Parkoszowice, Pilica, Podlesice, Podzamcze, Poręba, Pradło, Rokitno Szlacheckie, Rudniki, Sławniów, Siedliszowice, Sierbowice, Smoleń, Sokolniki, Szypowice, Turza, Włodowice, Zawada Pilicka, Zawiercie, Zarzecze, Złożeniec jest niewątpliwie największy w powiecie. Pismo kolportowane jest do wszystkich firm, sklepów oraz wszelkich instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie całego powiatu zawierciańskiego.

Nasz nakład i zasięg nie jest tylko pustą deklaracją, o czym z pewnością przekonają się Państwo zamieszczając reklamę w naszej gazecie. Solidny kolportaż, projekt graficzny oraz treść i forma publikacji, to nasze największe atuty. W gazecie są zamieszczane aktualne wiadomości z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, ogłoszenia instytucji publicznych, kącik: prawny i kulinarny, felietony, kronika policyjna oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców. Różnorodność tematyczna ma na celu trafić do szerokiego grona odbiorcy, a w efekcie ma przełożyć się na skuteczność Państwa reklamy . Nasza działalność ma już pewną tradycję. Już od 10 lat wydajemy "Gwarka Olkuskiego", gazetę ukazującą się na terenie powiatu olkuskiego, która swym zasięgiem obejmuje miasta i gminy: Bukowno, Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż i Wolbrom. Ściśle współpracujemy z "Gwarkiem Małopolskim", gazetą ukazującą się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów. Pisma te cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników. Mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność podczas pracy nad naszym wspólnym sukcesem.

Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy także do nadsyłania artykułów i ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka” Mamy nadzieję, że Gwarek Zawierciański spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Copyright © 2016 Gwarek Zawierciański | All Rights Reserved